Cudownych i magicznych Świąt!

Już bardzo niedługo, dosłownie pojutrze, kiedy zamkną wszystkie sklepy, a ci którzy niestety w Wigilijny Dzień musieli iść do pracy, wrócą do domu, zacznie się magiczny czas.

Z niecierpliwością mali i duzi będą wyglądać pierwszej gwiazdki, która już ok 16:00 (czyli ciemną nocą) ma szanse zabłysnąć na niebie (jeśli smog jej nie przeszkodzi) i dać sygnał do świętowania. Wygłodniali dorośli i zniecierpliwione oczekiwaniem na prezenty dzieci zasiądą przy wspólnym stole i zajadając się pysznościami, gdzieś około rybki, odetchną z ulgą, że rano nie trzeba wcześnie wstawać i można cieszyć się Bożym Narodzeniem.

W te jakże ciepłe, rodzinne i niezwykłe Święta, zupełnie niegórnolotnie i przyziemnie życzymy Wam:

Po pierwsze: spokoju! Żebyście mieli czas dla siebie nawzajem, dla dzieci, mężów, żon, rodziców, drugich połówek i przyjaciół. Żebyście w drodze między stołem, a kanapą nie zapomnieli o tych bliskich i znaleźli chęć aby się odwiedzić.

Po drugie: miłości! Tej do całej zgrai powyżej, tej do siebie nawzajem, . A tym którzy jej nie odnaleźli, aby to ona ich odszukała i nie pukała do drzwi, tylko je wyważyła nie dbając o konwenanse.

Po trzecie: wytchnienia! od tego, co nas codziennie trapi. Żeby chociaż te kilka dni było inne, niż wszystkie w ciągu roku. Żeby nie było tej gonitwy i pośpiechu, które nas frustrują i aby jedyne, co Was poganiało to kolejne pyszności wjeżdżające na stół!

Po czwarte: mocnych i przepastnych żołądków, spodni z gumy i absolutnego braku wyrzutów sumienia po kolejnej dokładce czegokolwiek.

A po piąte, żebyście i o Nas nie zapomnieli!

Wesołych Świąt!

Agnieszka & Dagmara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *