Wraz z jesienią przyszły zmiany!

Tutaj powinno być zdjęcie ilustrujące piękną tegoroczną polską jesień, ale od paru dni cały czas u nas na południu leje i nie ma gdzie go zrobić. Dlatego jeśli chcecie mimo wszystko nacieszyć oko, zostają nam jedynie fotki z zeszłego roku. Enjoy!

Fotka miała tak naprawdę przyciągnąć Waszą uwagę do newsa. Ale wydaje nam się, że to niepotrzebne, bo to co najważniejsze na pewno już zauważyliście…! Zdecydowałyśmy, że na pierwsze półrocze naszej działalności zrobimy i Wam i sobie mały prezent i nieco odświeżymy stronę! Tak się złożyło, że we wrześniu minęło już pół roku od kiedy dla Was piszemy. Same nie wiemy jak to się stało, ale najwidoczniej czas biegnie szybciej, kiedy jest odliczany kolejnymi tekstami… Tydzień za tygodniem, deadline za deadlinem i nagle na blogu mamy już 52 wpisy! Obie chyba możemy zgodnie powiedzieć, że te ostatnie sześć miesięcy były jak poligon doświadczalny. Nabyłyśmy mnóstwo nowych umiejętności począwszy od zgłębiania tajemnic WordPressa (który z nowym szablonem nie daje się tak łatwo oswoić…), przez wielokrotne przezwyciężanie zmęczenia, aż po wygrywanie bitew z pędzącym czasem i milionem innych spraw na głowie. Ale wiemy, że warto.

Przy okazji dziękujemy za wszystkie słowa, które od Was słyszymy – niesamowicie nas motywują i sprawiają, że prowadzenie bloga ma sens! Nie ustajemy w wysiłkach i piszemy dalej! Stay tuned, będzie tego więcej 😉

A teraz idźcie, zróbcie sobie herbaty i zagrzejcie się, bo jesień dopiero się zaczyna…

A&D

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *